O nás

Krásný den všem, kteří jste navštívili stránky Farmářského obchůdku v Čakovicích, 

 

jmenuji se Kristýna Petrboková a jsem nynější majitelkou Farmářského obchůdku. A protože mě všichni určitě neznáte :-), rozhodla jsem se Vám zodpovědět na pár zásadních otázek, které se týkají mé osoby a vzniku obchůdku: 

 

Jak jsem se vlastně k takovému obchůdku dostala? 

 

Obchůdek poprvé spatřil prvního zákazníka tuším v roce 2011, kdy jej založila Eliška. Eliška se snažila vybudovat obchůdek se zdravou výživou, bio potravinami a částečně farmářskými produkty. A tak si našel plno příznivců, kteří jej přijali s láskou. Eliška však byla po dvou letech z rodinných důvodů nucena obchůdek prodat, a tak jsem se v březnu roku 2013 objevila bez jakých koli zkušenností za krásným dřevěným pultem v obchodě plného zdravých dobrot. 

 

Moje práce se stala mým životním stylem, mou radostí a láskou. Tak jsem obchůdek začala postupně rozšiřovat a v říjnu roku 2015 jsme se přestěhovali do většího prostoru. Našla jsem skvělou kolegyni Míšu, která je zároveň mojí kamarádkou, i mojí pravou rukou. A nyní se společně snažíme o přátelský a domácí přístup. 

 

Co je vlastně mým cílem? 

 

Dle mnoha odborných diskuzí jsou to češi, kteří konzumují nejméně kvalitní potraviny v Evropě, jelikož se snažíme uštřit a nakupovat nejlevnější produkty v supermarketech, tím pádem i nejméně kvalitní. Bohužel si dnes nemůžeme být jisti, zda maso, které nakupujeme je masem, nebo mléko mlékem či vejce vejcem a vlastně, málokdo z nás dokáže rozluštit veškeré znaky a "stopy", které nám píší na obalech. A kdyby jsme je přec rozluštili, jsou pravdivé? 

 

A co naleznete u nás v obchůdku? 

 

Rozhodla jsem se tedy podat Vám ty nejkvalitnější a s láskou vybrané produkty, které jsou opravdu tím, čím jsou. Rohodla jsem se vzdělávat a pomáhat Vám změnit Váš životní styl, stravování, či pouze poradit, co si dát dobrého k snědku :-). 

 

A co plánuju do budoucna?

 

Ráda bych neustále rozšiřovala sortiment jak potravinový, tak i s kosmetikou a ezoterikou. Též bych chtěla naše služby posílit o poradenství a diagnostiku Zen Touch Shiatzu, kterou se dlouhodobě zabývám. 

 

Těším se na každé setkání s vámi, co k nám již chodíte i s vámi, co se k nám chystáte. A pokud budete mít něco na srdci, neváhete se na mě nebo na mou kolegyni obrátit. 

 

 

S Láskou

Kristýna

 

 

Najdete nás na Facebooku
Jak se k nám dostat?
Telefon: 602 202 171
Email: info@farmaobchudek.cz
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO