Naši dodavatelé

Naši dodavatelé: 

 

Pekárenské výrobky: 

 

Každé ráno do Farmářského obchůdku dojíždí pekařství U Píchů, které nám dodává čerstvý kváskový chléb, rohlíky a ručně pletené housky. 

 

Též se každý den můžete těšit na Abalovy plněné rohlíčky mnoha příchutí (tvaroh, mák, povidla, jablko, ořech, likér, meruňka), jablečný a borůvkový linecký, nebo čoko “Míša” řez a netradiční, ale přesto sladké medové baklavy a datlová kolečka. 

 

Alrichova pekárna plná zdravých, celozrných sladkých i slaných dobrot. Přijíždí k nám v úterý a ve čtvrtek. Z nejoblíbenějších produktů bychom měli zmínit zejména špaldové koláče, buchty a mrkvový dort, či dia vegan dorty a muffiny.

 - a nejznámější dobrota - Křupavý chléb - ala “čakovický mor”-

 

V pondělí a ve středu se můžete těšit na bezlepkový chléb z pekárny Pec nám spadla, úžasné Sovičky pro děti a další vymazlené dobroty.

 

Dále nabízíme: hořické trubičky, domácí medovník (ten ale je:-)) a mnoho dalšího…

 

Mléčné produkty:

 

Pondělí

 

BIO mlékárna Vavřinec: BIO … mléko, kefír, jogurty a jogurtové koktejly (jahoda, borůvka, malina, višeň), Okrouhlíček, tvaroh jemný, tvrdý, zakysaná smetana, sýry, pomazánky…

www.biovavrinec.cz

 

Kozí farma Ratibořice

 

Alpské BIO jogurty pro nejmenší, BIO Matylda sýry.

 

Úterý a čtvrtek

 

Farma rodiny Němcovy: Čerstvé mléko ve skle (na objednání), Čerstvé farmářské máslo. Možnost dalšího mlékárenského sortimentu na objednávku. 

 

 

Maso a uzeniny

 

Každé pondělí přijíždí farma druhaz a její výběr z krůtího a kuřecího. Tyto dny jsme zásobeni krůtím (prsní, mleté, stehno celé, krk a křídlo na polévku, krůtí uzené…) a kuřecím (prsní, stehna, játra) 

 

V úterý a ve čtvrtek nám dováží Farma rodiny Němcovy z Vysočiny jejich farmářské kuře, králíka, nebo přeštické vepřové a hovězí maso ….  

Mezi nejoblíbenější patří též: králičí párky (99%maso), paštiky (králičí, kuřecí, játrovka, sádlo, škvarková pomazánka, netínský vostřák, tlačenka, šunkový salám (98%maso)). 

 - www.farmanamcova.cz

 

Vejce: od Matoušků z Čerčan

 

Čerstvé ovoce a zelenina: 

 

Každé pondělí si jezdím vybírat to nejlepší z litoměřického kraje, tedy přivážím klasickou českou sezónní zeleninu a ovoce. 

V sezóně se též zastavuji u pana Tachecího, který nám dodává kvalitní a tradiční BIO zeleninu a plné pytle čerstvé zeleniny a ovoce - viz. BIO Bedýnka

V nesezóně a z exostických plodů objednáváme BIO ovoce a zeleninu od společnosti Country life.

 

dále nám dodávají:

 

Džemy a sirupy: 

 

Tradiční: Kvasnička - marmelády s cukrem, Dia marmelády, marmelády slazené medem, 100% marmelády

                Cvrček - rakytníkové pomazánky, 100% rakytníkový a brusinkový sirup

                Sunfood - jablečná, hrušková koncentrovaná šťáva, ovocenka

                Severofrukt

Med: Jak jinak než z Veletova - Zlatý medajlista roku 2017 :-)

 

Čaje a byliny, koření: Grešík, Sonnentor

 

Mošty a nápoje: Lažany, Stará dáma, Maštárna Hostětín, Ovocňák, limonády Isis, Maté, Aloe vera, kokosová voda, Bílinská jaterní, Vincentka…

 

Sterilovaná zelenina: Láznička (řepa, okurky, cibulky, zelí kysané, sladkokyselé i červené, beranní rohy, feferony), cizrna, fazole, soja, bambus, klíčky, ajvar, kukuřice, rajský protlak Manfuso, rajčata sekaná, celá, kečup Sunfood. 

 

Natural Jihlava - každou středu: asi nejznámější jsou bezlepkové sušenky slazené sirupy, křupky pro nejmenší (pohankové, jahelné, kukuřičné, mix, rýžové, špaldové…), gumoví medvídci s pektinem, jablečné trubičky, ovocné plátky, kuličky (jogurtové, karobové, lesní ovoce, jahoda, mango, skořice…).

 

Veškerý sortiment Country life, BIO NEBIO…

Kaše Nominal

MIX IT

Lifefood

 

Makrobiotika: Umeocet, Umeboshi, řasy, lotosový kořen, miso, kuzu, Shoyu, Tamari, 

 

Těstoviny: pohankové, žitné, kukuřičné, rýžové, celozrnné…

 

Pohankový mlýn Šmajstrla: pohanková kaše, křupky, mouka, krupice

 

Snídaňové směsy ISWARI

 

Mouky: pšeničná, pšeničná celozrnná, špaldová, špaldová celozrnná, žitná, ječná, jahelná, rýžová, ovesná, kukuřičná, mandlová, kokosová, quinoová…

 

Slazení: ječmenný, kukuřičný, rýžový slad, javorový, špaldový, agáve, datlový, rýžový, pšeničný sirup, kokosový cukr, třtinový cukr, Demedara, Rapadura, Stevia. 

 

Hraška na obalování, na zahušťování vanilková

Drogerie: 

 

Ecover, ručně vyráběná mýdla, terapeutické oleje ellinor, přírodní deodoranty

 

A keramika a mnoho, mnoho dalšího….přijďte se k nám podívat!

Najdete nás na Facebooku
Jak se k nám dostat?
Email: info@farmaobchudek.cz
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO